Úplně začínáš s taneční kurzy praha

Jak se přidat pokud jsi nikdy netančil tyto taneční styly?

*pokud máš předchozí zkušenosti, přejdi níže.

Úvodní lekce

Pokud úplně začínáš, potřebuješ si u nás projít jednou úvodní lekcí, ve které Tě naučíme základy nutné pro zapojení do lekcí úrovně 1 v DanceDifferent (Pokud NEJSI začátečník, přejdi dolů na další sekci).

Úvodní lekce na naši taneční kurzy praha může mít formu:

1️⃣💥Skupinová úvodní lekce

Další SKUPINOVÉ Úvodní lekce se bude konat:

5.03.2023 

  • Cuban Salsa: 18:00-19:30
Cena je 220kč/lekce. Pokud si po hodině rovnou zakoupíte permanentku, tahle částka bude odečtena od ceny permanentky (budete mít jednu úvodní hodinu zdarma).

Registrace .FB Udalost .

Úvodní lekce pro naši taneční kurzy praha míváme nepravidelně podle volných kapacit na lekcích. Můžeš se přidat na naši čekací listinu a jakmile budeme plánovat termín další úvodní lekce, napíšeme / zavoláme ti.

2️⃣💥Online úvodní lekce

Můžeš se také naučit základy potřebné pro vstup do našich lekcí úrovně 1 z pohodlí svého domova.

⚠️ Přestože v těchto online lekcích tančíme v páru, můžeš tyto lekce absolvovat a všechny kroky se naučit doma bez partnera.

⚠️ Až si online úvodní lekci projdeš, pošli nám e-mail a naplánujeme 15 minutovou konzultaci zdarma, po které se můžeš připojit k našim skupinovým lekcím úrovně 1.

🇬🇧 Online lekce jsou pouze v angličtině.

3️⃣💥Soukromá úvodní lekce

Pokud se nemůžeš dočkat, můžeš se obsah úvodní lekce naučit na soukromce.
Ceny najdeš zde. Počet lidi je neomezený.

V současné době nabízime zvýhodněné úvodní soukromé lekce (250 Kč místo 800 Kč) pro začínající muže / leadeři na SALSU. Po absolvování jedné úvodní soukromé lekce se můžete zapojit do našich pravidelných skupinových lekcí.

Napište nám a domluvte si soukromou lekci.

NE-ZAČÁTEČNÍCI

Jak se přidat pokud už máš nějaké předchozí zkušenosti?

15min konzultace zdarma

Pokud už máš předchozí zkušenost s našimi tanečními styly a jsi byl na jiných tanečních kurzech praha, velmi rádi pro Tebe domluvíme 15min konzultaci zdarma, ve které Ti jeden z našich lektorů poradí, která úroveň lekcí bude pro tebe nejlepší.

Než si budeš konzultaci domlouvat, ujisti se, že znáš alespoň tyto kroky a figury…

Toto je základní minimum pro vstup na naši taneční kurzy praha. Pokud jsi si velmi jistý alespoň s těmito kroky (či s mnohem více dalšími), napiš nám o 15min konzultaci zdarma.