Úplně začínáš s taneční kurzy praha

Jak se přidat pokud jsi nikdy netančil tyto taneční styly?

*pokud máš předchozí zkušenosti, přejdi níže.

Úvodní lekce

Pokud úplně začínáš, potřebuješ si u nás projít jednou úvodní lekcí, ve které Tě naučíme základy nutné pro zapojení do lekcí úrovně 1 v DanceDifferent. Úvodní lekce na naši taneční kurzy praha může mít formu:

Skupinová úvodní lekce

15.11.2022 (Bachata)

Další Úvodní lekce se bude konat:

  • 15.11 Bachata: 21:00-22:00
  • Úvodní lekce Salsy bude až v Lednu.

Cena je 220kč/lekce. Pokud si po hodině rovnou zakoupíte permanentku, tahle částka bude odečtena od ceny permanentky (budete mít jednu úvodní hodinu zdarma).

Registrace .FB Udalost .

Úvodní lekce pro naši taneční kurzy praha míváme nepravidelně podle volných kapacit na lekcích. Můžeš se přidat na naši čekací listinu a jakmile budeme plánovat termín další úvodní lekce, napíšeme / zavoláme ti.

Soukromá úvodní lekce

Pokud se nemůžeš dočkat, můžeš se obsah úvodní lekce naučit na soukromce.
Cena je 800Kč za jednu osobu + 200kč za každou další osobu. Počet lidi je neomezený.

V současné době nabízime zvýhodněné úvodní soukromé lekce (250 Kč místo 800 Kč) pro začínající muže / leadeři na SALSU. Po absolvování jedné úvodní soukromé lekce se můžete zapojit do našich pravidelných skupinových lekcí.

Napište nám a domluvte si soukromou lekci.

NE-ZAČÁTEČNÍCI

Jak se přidat pokud už máš nějaké předchozí zkušenosti?

15min konzultace zdarma

Pokud už máš předchozí zkušenost s našimi tanečními styly a jsi byl na jiných tanečních kurzech praha, velmi rádi pro Tebe domluvíme 15min konzultaci zdarma, ve které Ti jeden z našich lektorů poradí, která úroveň lekcí bude pro tebe nejlepší.

Než si budeš konzultaci domlouvat, ujisti se, že znáš alespoň tyto kroky a figury…

Toto je základní minimum pro vstup na naši taneční kurzy praha. Pokud jsi si velmi jistý alespoň s těmito kroky (či s mnohem více dalšími), napiš nám o 15min konzultaci zdarma.