DanceDifferent

Taneční Akademie

Náš příběh

Tým vášnivých tanečníků, kteří berou tanec vážně, ale sebe příliš vážně neberou.

Na první pohled se možná zdá, že taneční škola Praha DanceDifferent je prostě jen další taneční škola. Ale my jsme tady, protože máme rádi naši komunitu! Skupinu lidí s podobnými názory, kteří tráví svůj čas aktivně, kreativně a s lidmi, kteří se rozhodli investovat svůj čas do seberozvoje a učení se tančit. I pro náš tým je důležitý seberozvoj a každý DanceDifferent lektor je stále nadšeným tanečníkem.

taneční škola dancedifferent

Naše Filosofie

Taneční akademie a v co věříme.

Podpora komunity.

Znáš to, když se jen odučí lekce a jde se prostě domů? Tak to v taneční škole DanceDifferent neznáme. DanceDifferent je místo, kde sdílíme znalosti, diskutujeme o našich lekcích, shromažďujeme zpětnou vazbu od studentů, lektorů a tanečních kolegů a společně navštěvujeme taneční kluby a festivaly. Trávíme společně slunečné víkendy venku a to nejen tancem.

Naši studenti a seberozvoj.

Věnujeme pozornost osobnímu růstu nejen našeho týmu, ale především našich studentů. Jsme si vědomi jejich taneční úrovně. Naše vztahy jsou transparentní a čestné. Podporujeme ty, kteří dosáhli dostatečné úrovně, aby pokročili na vyšší level a také poskytujeme zpětnou vazbu a konkrétní cíle těm, kteří jsou na cestě k vyšší taneční úrovni.

Tanec jako životní styl.

DanceDifferent není 10-týdenní kurz, po kterém Tě přesvědčíme o tom, že umíš tančit. Pokud je to Tvým cílem, můžeš se samozřejmě jen naučit pár figur, abys mohl tančit v klubu. Ale pro mnohé naše studenty je tanec životní styl a v DD komunitě může změnit i ten Tvůj.

Dávat zpět.

Když se nám daří, mělo by i ostatním. Z tohoto důvodu od roku 2017 DanceDifferent taneční škola věnuje část ze všech našich zisků na účely, které podporujeme. Podívej se, komu jsme zatím měli to štěstí pomoci.

Osobní integrita.

Respektujeme všechny ostatní taneční školy a učitele. Nemáme rádi pomluvy a neuslyšíš nás mluvit negativně o jiných tanečních školách.

15min konzultace.

Záleží nám na tom, aby Tvůj taneční rozvoj probíhal co nejefektvněji, a proto udržujeme správnou úroveň tanečních lekcí. Každý student v DanceDifferent musí absolvovat 15min konzultaci, než bude moci vstoupit na lekce nebo postoupit na vyšší úroveň. Tyto konzultace poskytujeme komukoli kdykoli zdarma. To je samozřejmě velmi důležité i pro udržení vysoké kvality našich lekcí.