Náš příběh

Tým vášnivých tanečníků kteří berou tanec vážně, ale sebe přiliš vážně neberou.

Na první pohled se zdá, že taneční škola Praha DanceDifferent je jen prostá taneční škola. Nicméně bychom tu nebyli, kdybychom byli jen další taneční školou. Jsme tady, protože máme rádi naši komunitu! Skupinu lidí s podobnými názory, kteří tráví svůj čas aktivně, kreativně a společensky. S lidmi, kteří se rozhodli investovat svůj čas do seberozvoje a učení se tančit.

Naší taneční škola je tady, protože každý učitel DanceDifferent je stále nadšený do tanců, které učíme.

taneční škola dancedifferent
taneční škola dancedifferent logo

Naše Filosofie

Taneční škola a v co věříme.

Podporovani komunity.

V taneční škole DanceDifferent se jenom neodučí lekce a jde se domů. DanceDifferent je místo, kde sdílíme znalosti. Diskutujeme o našich lekcích, shromažďujeme zpětnou vazbu od studentů/lektorů a společně navštěvujeme taneční kluby a festivaly. Trávíme společně slunečné víkendy v parku nejen s tancem, ale i jinými aktivitami.

Naši studenti.

Věnujeme pozornost a jsme si vědomi úrovně našich studentů. Naše vztahy jsou transparentní a čestné. Podporujeme ty, kteří dosáhli dostatečnou úroveň, aby pokročili na vyšší level a také poskytujeme zpětnu vazbu a konkrétní cíle těm, kteří ještě nejsou připraveni pokračovat.

Tanec jako životní styl.

DanceDifferent není 10-týdenní kurz, po kterém vás utvrdíme v tom, že se naučíte tančit. DD je komunita, zatímco tanec je životní styl. Pokud je vaším cílem naučit se pár figur a jít si zatančit do klubu, můžete být spokojeni s DD po 3 měsících. Pokud je vaším cílem stát se skvělým tanečníkem, po 3 letech budete stále s námi.

Dávat zpět.

Když se daří nám, daří se i ostatním. Z tohoto důvodu od roku 2017 DanceDifferent taneční škola věnuje 5 % ze všech našich zisků na účely, které podporujeme. Podívejte se, komu jsme zatím měli to štěstí pomoci.

Ne pomlouvání.

Respektujeme všechny ostatní taneční školy a učitelé. Nikdy nás neuslyšíte mluvit negativně o jiných tanečních učitelích nebo tanečních školách.

15 min konzultaci.

Každý student v DanceDifferent musí absolvovat 15minutovou konzultaci, než bude moci vstoupit na vyšší úroveň. To je velmi důležité pro udržení vysoké kvality našich lekcí.