• Palác Lucerna - Sun to Wed

    Štěpánská 61, Prague 1, 11602 – Ring number 65 (Centrum Alatyr)
    * Please bring spare, clean shoes that DO NOT have black soles.

    How to find us

  • Dance & Yoga - Thursdays

    Na Bělidle 302/27
    150 00
    Metro: Anděl
    How to find us

Tři draci strážci The 3 Guardian dragons

Pro udržení vysoké kvality a produktivního prostředí pro učení, striktně dodržujeme tyto 3 pravidla:

Poprvé v DD:

Každý, kdo ještě nikdy nenavštěvoval DanceDifferent, musí začít s účastí na uvodní lekci.
Registrace na uvodní lekce zdarma.

Přeskočit úvodní lekce:

Chcete-li se k nám začlenit hned na vyšší úroveň, musíte nejprve absolvovat 15 minutový test u našeho učitele, ve kterém vás přidělí na příslušnou úroveň.
Domluvit termin.

Posun na vyšší úroveň:

Kdykoli se cítíte být připraveni na vyšší úroveň neváhejte a požádejte své učitele, aby s vámi otestovali vaše taneční dovednosti v 15min. testu.
Domluvte se přímo s vaším učitelem.

Prazdniny

1.4 – 2.4 Dd Velikonoční prázdniny!
(lekce se ruší)
Přejeme Vám super bláznivé a veselé Velikonoce.

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
17.00
Kubánská Salsa 2
17.00 - 18.00
17.30
18.00
Bachata 2
18.00 - 19.00
18.30
19.00
Bachata 3
19.00 - 20.00
Kubánská Salsa 2
19.00 - 20.00
Kubánská Salsa 3
19.00 - 20.00
Bachata 1
19.00 - 20.00
19.30
20.00
Kubánská Salsa 3
20.00 - 21.00
Bachata 1
20.00 - 21.00
Bachata 2
20.00 - 21.00
Urban Kizomba 1
20.00 - 21.00
Kubánská Salsa 1
20.00 - 21.00
20.30
21.00
Kubánská Salsa 1
21.00 - 22.00
Kubánská Salsa 2
21.00 - 22.00
Urban Kizomba 2
21.00 - 22.00
21.30

Pondělí

Úterý - sál 1

Úterý - sál 2

Středa

Čtvrtek

Neděle - sál 2

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
19.00
Bachata 1
19.00 - 20.00
19.30
20.00
Bachata 1
20.00 - 21.00
20.30

Úterý - sál 2

Neděle - sál 2

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
18.00
Bachata 2
18.00 - 19.00
18.30
20.00
Bachata 2
20.00 - 21.00
20.30

Středa

Neděle - sál 2

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
21.00
Kubánská Salsa 1
21.00 - 22.00
21.30

Úterý - sál 2

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
19.00
Kubánská Salsa 3
19.00 - 20.00
19.30

Středa

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
17.00
Kubánská Salsa 2
17.00 - 18.00
17.30
19.00
Kubánská Salsa 2
19.00 - 20.00
19.30
21.00
Kubánská Salsa 2
21.00 - 22.00
21.30

Úterý - sál 2

Středa

Neděle - sál 2

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
20.00
Urban Kizomba 1
20.00 - 21.00
20.30

Čtvrtek

  • Urban Kizomba 1
    20.00 - 21.00
Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
20.00
Kubánská Salsa 1
20.00 - 21.00
20.30

Neděle - sál 2

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
19.00
Bachata 3
19.00 - 20.00
19.30

Pondělí

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
19.00
19.30

Čtvrtek

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
21.00
Urban Kizomba 2
21.00 - 22.00
21.30

Čtvrtek

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
20.00
Kubánská Salsa 3
20.00 - 21.00
20.30

Pondělí

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
20.00
20.30

Úterý - sál 1

Pondělí Úterý - sál 1 Úterý - sál 2 Středa Čtvrtek Pátek Neděle - sál 2
21.00
21.30

Úterý - sál 1