Salsa Bachata Praha | Naši Učitele

Zábavné, ale trochu bláznivé Salsa Bachata učitelé.

Kateřina

Zakladatelka DanceDifferent. Je to pravá SuperŽena, vedoucí lektorka kubánské salsy, největší motivátor a zároveň pečovatel o pocity celého týmu i všech studentů. Je to člověk, který obětuje hodiny, aby zachránila všechny naše průšvihy. Je odpovědná za to, že DanceDifferent je výborně organizovaná taneční škola a ne hippie tábor.

Tomaš

Tomaš je analytický a plynulý ve vedení. Není možné si tohoto chlapa neoblíbit. Miluje akrobatické prvky a má bezkonkurenční rám.

Aleks (Dj TimbaMama)

Největší milovnice a propagátorka Afra & Rumby. DanceDifferent nemělo ani tušení že potřebuje Aleks a teď, když u nás učí, si naši školu bez ní už nedokážeme ani představit!

Richie

Richie se kdysi utrhl ze řetězu a pak se rozběhl po celém světě. V současné době našel v DanceDifferent pohodlný kout. Jsme všichni vděčni za jeho nadšení, zářivou energii a přesné, srozumitelné a technické vedení lekcí.

Anna (Žabka)

Anča je náš Urban-geek. Má hlubokou vášeň pro žáby a Urban Kizombu, pořadí preferencí je nejisté. Je to ohnivá koule v DanceDifferent a neustále u sebe nosí kbelík plný nápadů a energie, které často realizuje.

Shabby

Náš hlavní učitel Bachaty, vítěz Mistrovství ČR v Bachatě 2018 a zároveň nejúpřímnější člen týmu. Upřímný ke všemu dobrému a občas i tomu nutnému.

Yaros

Zakladatel DanceDifferent. Yaros je naším salsa lektorem, který miluje skvělé warm-upy, cizí jazyky, rád si pamatuje jména všech studentů a chodí spát dřív, než obvykle zvládá.

salsa bachata prague Pavlina Lasticova

Pája

Pája je naše taneční sluníčko! Když jsi v její přítomnosti, prostě se nemůžeš přestat usmívat. Je z našeho týmu největší out-doorový nadšenec a kdyby to bylo na ní, všechny naše lekce by se konaly v horách.

Vali

Vali je hlavní lektor Urban Kizomby v DD. Má největší taneční vášeň a nejsilnější tréninkovou etiketu. Věnuje se souběžně a systematicky tréninku a rozvoji svého Urban Kiz stylu.

Jolly

Bachata Královna, hlavní bachata lektorka a vítězka Mistrovství ČR v Bachatě 2018. Jolly má v týmu učitelů DD nejlepší a nejosobitější styl a můžeš se na ni 100% spolehnout v oblasti “Dokončím úkol”, je spolehlivá a bezchybná.

Kačul

Kačul je náš výkonný šéfík, správce, detailista, lepidlo a štěstí. Díky ní všichni víme, co dělat a kdy to udělat.