Salsa Bachata Praha | Naši Učitele

Zábavní, ale trochu blázniví Salsa a Bachata učitelé.

Kateřina Loginov

Zakladatelka DanceDifferent a Dance4Water Prague, vítězka mistrovství ČR v kubánské salse, pravá SuperŽena, vedoucí lektorka kubánské salsy, salsa mamá, největší motivátorka a zároveň pečovatel o pocity celého týmu i všech studentů. Je to člověk, který obětuje hodiny, aby zachránil všechny naše průšvihy. Díky ní je DanceDifferent výborně organizovaná taneční škola a ne hippie tábor.

Aleks (Dj TimbaMama)

Největší milovnice a propagátorka Afrokubánské kultury. DanceDifferent nemělo ani tušení, že potřebuje Aleks a teď, když u nás učí, si naši školu bez ní už nedokážeme ani představit! Vnáší sem opravdové nadšení pro kubánský folklór.

Anna (Žabka)

Anča je náš Urban-geek. Má hlubokou vášeň pro žáby a Urban Kizombu, pořadí preferencí je nejisté. Je to ohnivá koule s prořízlou pusou, a neustále u sebe nosí kbelík plný nápadů a energie, které často realizuje.

Michal (Shabby)

Náš hlavní učitel Bachaty, vítěz Mistrovství ČR v Bachatě 2018 a zároveň nejúpřímnější člen týmu. Upřímný ke všemu dobrému a občas i tomu nutnému. Shabby je ten největší dobrák a zároveň absolutní živel, citlivý tatínek a zároveň kaskadér.

Yaros Loginov

Zakladatel DanceDifferent, hlavní salsa lektor, vítěz Mistrovství ČR v kubánské salse, který miluje skvělé warm-upy, cizí jazyky, rád si pamatuje jména všech studentů a chodit spát dřív, než obvykle zvládá.

salsa bachata prague Pavlina Lasticova

Pája Lasticova

Pája je naše taneční sluníčko! Když jsi v její přítomnosti, prostě se nemůžeš přestat usmívat. Je to out-doorový nadšenec a kdyby to bylo na ní, všechny naše lekce by se konaly v horách.

Vali Stojcev

Vali je lektor s nejsilnější pracovní i tréninkovou etiketu. Věnuje se souběžně se salsou a bachatou také systematicky tréninku a rozvoji svého Urban Kiz stylu. Je pro nás inspirací systematickým seberozvojem a citlivým vedením. Jeho vedení se vyznačuje vysokou empatií a absolutním respektem pro taneční styl svých partnerek.

Marika (Jolly)

Bachata Královna, hlavní bachata lektorka a vítězka Mistrovství ČR v Bachatě 2018. Jolly má v týmu učitelů DD nejlepší a nejosobitější styl a můžeš se na ni 100% spolehnout v oblasti “Dokončím úkol”, je spolehlivá a bezchybná.

Lucie Fraňková

Lucy je ta nejmilejší duše. Je to náruč pozitivní energie, tráví kopec času osobním rozvojem a je perfektním představitelem DanceDifferent filosofie.

Salsa Bachata Praha Učitelka Eliška Benešová

Eliška Benešová

Eli je elegantní a klidná síla. Je to precizní lektorka a velmi zkušená tanečnice, která nikdy nepřestává pracovat na svém tanečním stylu. Eli taky neuvidíš jinak, než milou a usměvavou. A jednou za čas umí být Eli i pěkně spontání a bláznivá.

Tomaš Rabas

Tomáš je klidný, analytický lektor, a tanečník s plynulým, příjemným vedením. Není možné si tohoto chlapa neoblíbit. Miluje akrobatické prvky a má bezkonkurenční rám.

salsa bachata teacher radana lopez

Radana Lopes

Ráďa se zamilovala do salsy a bachaty, a taky do svého současného muže skoro ve stejnou dobu! Oba hned od počátku propadli tanci natolik, že se tanečně začali vzdělávat nejen od českých, ale i zahraničních lektorů. Sice má Ráďa teď malé miminko, ale ani to ji nezastavilo na dlouho a pravidelně se věnuje tanci. V…