Salsa Bachata Praha | Naši Učitele

Zábavní, ale trochu blázniví Salsa a Bachata učitelé.

Kateřina Loginov

Zakladatelka DanceDifferent a Dance4Water Prague, vítězka mistrovství ČR v kubánské salse, pravá SuperŽena, vedoucí lektorka kubánské salsy, salsa mamá, největší motivátorka a zároveň pečovatel o pocity celého týmu i všech studentů. Je to člověk, který obětuje hodiny, aby zachránil všechny naše průšvihy. Díky ní je DanceDifferent výborně organizovaná taneční škola a ne hippie tábor.

Yaros Loginov

Zakladatel DanceDifferent, hlavní salsa lektor, vítěz Mistrovství ČR v kubánské salse, který miluje skvělé warm-upy, cizí jazyky, rád si pamatuje jména všech studentů a chodit spát dřív, než obvykle zvládá.

Anna Košťálová

Anča je náš Urban-geek. Má hlubokou vášeň pro žáby a Urban Kizombu, pořadí preferencí je nejisté. Je to ohnivá koule s prořízlou pusou, a neustále u sebe nosí kbelík plný nápadů a energie, které často realizuje.

Michal Šebesta

Shabby je náš hlavní učitel Bachaty, vítěz Mistrovství ČR v Bachatě a zároveň nejúpřímnější člen týmu. Upřímný ke všemu dobrému a občas i tomu nutnému. Shabby je ten největší dobrák a zároveň absolutní živel, citlivý tatínek a velmi dobrý muzikant.

salsa bachata prague Pavlina Lasticova

Pája Lasticova

Pája je naše taneční sluníčko! Když jsi v její přítomnosti, prostě se nemůžeš přestat usmívat. Je to out-doorový nadšenec a kdyby to bylo na ní, všechny naše lekce by se konaly v horách.

Vališ Stojčev

Vali je lektor s nejsilnější pracovní i tréninkovou etiketu. Věnuje se souběžně se Salsou a Bachatou také systematicky tréninku a rozvoji svého Urban Kiz stylu. Je pro nás inspirací neustálým seberozvojem a citlivým vedením. Jeho vedení se vyznačuje vysokou empatií a absolutním respektem pro taneční styl svých partnerek.

Marika Šebestová

Jolly je milovnice tradiční bachaty a merengue, přičemž se věnuje tanci pro neslyšící. Je to naše hlavní bachata lektorka a vítězka Mistrovství ČR v Bachatě. Jolly má v týmu učitelů DD nejosobitější styl, je precizní a můžeš se na ni 100% spolehnout v oblasti “Dokončím úkol”.

marie-cermakova-salsa-bachata-prague-dancedifferent

Marie Čermáková

Jedna z nejnovějších posil našeho týmu je Maruška. Byla úžasnou studentkou a je ještě lepší učitelkou. Je strašně hodná a empatická ke studentům a dokáže suprově pochopit, co studenti potřebují na lekcích. A když mluvíme o tanci, nejen že Marie je skvělá followerka v Kubánské Salse, ale taky s vedením se poradí na jedničku!

Salsa Bachata Praha Učitelka Eliška Benešová

Eliška Benešová

Eli je elegantní a klidná síla. Je to precizní lektorka a velmi zkušená tanečnice, která nikdy nepřestává pracovat na svém tanečním stylu. Eli taky neuvidíš jinak, než milou a usměvavou. A jednou za čas umí být Eli i pěkně spontání a bláznivá.

Tomaš Rabas

Tomáš je klidný, analytický lektor, a tanečník s plynulým, příjemným vedením. Není možné si tohoto chlapa neoblíbit. Miluje akrobatické prvky a má bezkonkurenční rám.

salsa bachata teacher radana lopez

Radana Lopes

Ráďa se zamilovala do salsy a bachaty, a taky do svého současného muže skoro ve stejnou dobu! Oba hned od počátku propadli tanci natolik, že se tanečně začali vzdělávat nejen od českých, ale i zahraničních lektorů. V jejím klidném a systematickém lektorském stylu poznáte smysl pro detail a velký zápal pro předávání svých zkušeností.

Ludovico Lopes

Jeden z nejmilejších a nejúctyhodnějších lidí, které můžete potkat. Jeho vášeň pro salsu a bachatu ho přivedla k tomu, aby se stal také jedním z nejlepších DJů v Praze! DJ Lusithano! Jeho nápady, komentáře, organizační dovednosti a taneční schopnosti jsou obrovským přínosem pro DanceDifferent.