Pár slov o nás

Může se zdát, že taneční škola DanceDifferent je jen škola tance, ale nebyli bychom tu, kdybychom byli pouze taneční škola …

Jsme tu, protože milujeme skvělé lidi, a DanceDifferent pomáhá obrovské množství takových poznat. Existujeme, protože věříme, že učit se, jak tančit, poslouchat hudbu, cítit a rozumět jí i ostatním lidem znamená o mnoho lépe strávený čas než u TV.

A jsme tu také proto, že chceme pomáhat cílům ještě vyšším, než máme sami a taneční akademie DanceDifferent nám umožňuje, abychom podporovali to, v co věříme.

Naši přátelé a partneři

Tai Chi Resort Praha

Proč jsme tady?

Taneční akademie Praha - Ne divej se na TV
Taneční akademie Praha - Ne divej se na TV

Tanec vesus TV

Nefandíme TV a věříme, že čas strávený tancem, učením se cítit hudbu a mezi kamarády je čas strávený lépe.

Taneční akademie - Potkat skvele lidi
Taneční akademie - Potkat skvele lidi

Potkat skvělé lidi

V DanceDifferent věříme v nekončící cestu poznávání nových skvělých lidí. DanceDifferent je platforma, která umožňuje poznávat mnoho skvělých lidí, co se chtějí zdokonalovat a vystupovat ze své zóny komfortu.

Taneční akademie - Dance Academy Prague - Hudba
Taneční akademie - Dance Academy Prague - Hudba

Láska k hudbě

Vyučujeme tanec neboť milujeme hudbu a milujeme cítit hudbu.

Taneční akademie - Dance Academy Prague - Globe
Taneční akademie - Dance Academy Prague - Globe

Posíláme dál

Věříme, že část našeho výtěžku je určena ke sdílení s ostatními. 10% z výdělku věnujeme na charitativní účely, kterým věříme.
Taneční akademie - dobre Ucitele
Taneční akademie - dobre Ucitele

Podpora správného učitele

Zastáváme 5 zásad skvělého učitele:

Jsou fantastičtí tanečníci, nejustále se učí a přizpůsobují lekce, umí dát pozitivní a kontruktivní zpětnou vazbu, rozesmát své studenty a umí se usmívat.

Co o nás říkali

 • Společnost úžasných lidí, kteří sdílejí vášeň pro tanec a tráví společně čas plný tance a zábavy. Individuální přístup je samozřejmostí, což vede k viditelnému pokroku. Odcházím s úsměvem na rtech a natěšená na další hodinu! 🙂 🙂

  Lenka Burešová
 • Na salse v DD jsem byla zatím jen jednou na ukázkové lekci a hned pak jsem nám s mužem koupila k vánocům jako dárek hodiny. Kubánská muzika je nádherná a ohromně pozitivní a učitele jsou taky takoví. Je to radost a už děsně pracuju na uzdravování z nachcípání, abych mohla chodit. Jinak jsem (ještě zdravá) při zadělávání na vánočky cvičila základní salsový krok a už ho skoro umím!

  A po druhé lekci je mé nadšení z hudby, tance a lidí kolem zase o trochu větší. Je prostě skvělé, když se člověk v jakémkoliv věku začne něco učit (my s mužem budeme asi v DD nejstarší) a když má chuť to zkoušet třeba na stanici tramvaje anebo doma v obýváku. Doma je to ale nebezpečné, protože náš pes nemá rád, když se jeho páníčkové drží v objetí a málem mi ukousl kus zadku. Musíme tedy trénovat tajně a – jak včera řekl trefně můj muž, který v mládí chodil do tanečních – nasazovat dřív na otočky!

  A po půl roce, poté co jsme se s mužem protančili do (mírně) pokročilých, musím znovu a zase napsat, jak je tančení krásné a jak jsou učitele moc milí – a milí jsou i všichni, co tam chodí. Je to radost, radost, radost!

  Tereza Boučková
 • Je to unikatna skusenost vdaka mnohorocnym skusenostiam lektorov, ucenie je tu zabava a kazdym tyzdnom je citit progres vdaka hodnotnemu feedbacku. A ako bonus Kata a Yaros vas zoznamia s velkou komunitou dalsich tanecnikov, ktori vam pomozu zlepsit sa tancovanim v znamych prazskych kluboch. Lekcie DanceDifferent su mojou najoblubenejsou castou tyzdna 🙂

  Viktor Golias
 • Výborní lektoři (ještě lepší tanečníci) a úžasná uvolněná a přátelská atmosféra! Jedním slovem dokonalost!

  Vendula Kubátová