taneční styly - kubánská salsa

Kubánská salsa 3 | Pokročilí

Kubánská salsa 3 | Pokročilí

Co můžeš očekávat na úrovni 3?

Cílem Salsa 3 je naučit Tě tančit na Timbu, moderní salsa hudbu, hranou v současné době, která je inspirována a ovlivněna všemi Afro kubánskými & Bailes Populares tanci, jako jsou Son, Kubánská Rumba, Chacha atd.

V této úrovni můžeš očekávat…

 

Jak se připojit?

Než se připojíš k Salsa 3, žádáme všechny stávající i nové studenty, aby přišli na 15 minutovou bezplatnou konzultaci, kde Ti dáme osobní zpětnou vazbu a pomůžeme Ti se připojit na pro Tebe nejvhodnější úroveň v DanceDifferent.

Požadavky pro připojení k Salsa 3

Níže je seznam toho, co očekáváme, že budete vědět a co testujeme, než tě přesuneme na Salsu 3. Každý z bodů v seznamu je vyučován v našem sylabu Salsa 2.

Nevyžadujeme, abyste znali všechny figury z, které učíme v Salse 2. Testujeme techniku a vaši schopnost vést a následovat na dostatečně vysoké úrovni.

To je také důvod, proč je náš sylabus Salsa 2 založen spíše na dovednostech vedení a následování než na postavách. Svou taneční úroveň můžete předvést pomocí jakýchkoli figur mimo náš sylabus.

Nejdříve…

Začni s následujícím seznamem a ujisti se, že jsi spokojeni s tím, co je napsáno níže. Vše v tomto seznamu se vyučuje v našich kurzech Salsa 2.

Dovednosti / Skills

Nemusíte umět dokonale všechny následující věci. Měli bychom však vidět, že rozumíte a jste spokojeni s alespoň polovinou následujících dovedností a na zbytku „pracujete“: