pronájem tanečního sálu praha

Pronájem tanečního sálu Praha pro vaše lekce | 2 taneční sály

Hledáte dokonalé místo pro svou taneční akci, taneční kurzy, individuální trénink či vystoupení? Pronájem tanečního sálu v Praze je vaše odpověď. Naše taneční škola v srdci města nabízí moderně vybavené taneční prostory a dokonalou atmosféru pro jakoukoli událost.

Máme 2 taneční sály, vhodné pro různé počty lidí, ať už pro taneční aktivity, workshopy, přednášky či jiné události. Pronájem sálu zahrnuje nejen ideální prostory pro tanec, ale také kvalitní zvukový systém, zrcadla, RGB osvětlení v každém sále a vzduchotechniku.

V rámci pronájmu tanečních sálů naše studio je ideálně umístěno v centru Prahy na adrese Fügnerovo nám. 5, 4min pěšky od metra IP Pavlova nebo 9min pěšky od metra Naměstí Míru. Díky tomu je snadno dostupné pro všechny vaše účastníky, ať už přijíždějí veřejnou dopravou nebo vlastním vozem.

Pokud plánujete taneční workshop, soutěž, soukromou lekci či jinou událost, nabízíme pronájem sálů tanečního prostoru s plnou podporou našeho týmu z tanečního studia v organizaci a zajištění všeho potřebného.

Rezervujte si náš sál pro vaši příští událost. Ať už potřebujete taneční studio pro jednorázovou akci nebo pravidelné setkání, Pronájem tanečního sálu Praha vám nabízí ideální řešení. Pro více informací o možnostech a cenách nás kontaktujte.

Pronájem tanečního studia

Velký sál

Previous slide
Next slide

Ve velkém tanečním sále najdete profesionální reproduktory, klimatizací a RGB barevné osvětlení pro různé atmosféry. Navíc je dokonale izolován od okolního světa, takže můžete být hlasití bez obav.

🏷️ Ceník

🔥 Sleva možná v případě více hodin / pravidelného pronájmu.

Malý sál

Previous slide
Next slide

Náš malý sál nabízí kvalitní reproduktory, klimatizaci a RGB osvětlením pro různé nálady. Je dokonale izolován, takže můžete být hlasití bez obav.

🏷️ Ceník

🔥 Sleva možná v případě více hodin / pravidelného pronájmu.

⚠️ V případě tréninku / soukromé lekce s maximálně 2 lidmi je možnost si pronajmout malý sál za cenu 250 Kč/h.

Dostupnost velkého sálu

Dostupnost malého sálu

Jak nás najít?

pronájem tanečního sálu Praha

Naše taneční studio najdete adrese Fügnerovo náměstí 5, 120 00 Nové Město.

🚇 Metro a 🚊 Tramvaj

Jsme 5 minut chůze od metra I. P. Pavlova nebo 9 minut chůze od Náměstí Míru.

🚘 Parkování pro auta

Za rohem je spousta volných parkovacích míst v ulicích „Ke Karlovu“ a „B. Němcové„.

Cena 30 kč za hodinu do 20:00. Po 20:00 je parkování zdarma.

Nějaké otázky na taneční sály?

Pokud máte zájem o pronájmu sálů pro vaše taneční akce, kurzy, či semináře, nebo si jen přejete pobavit o možnostech, jsme tady právě pro vás! Neváhejte a napište nám.