Cuban salsa classes prague

Kubánská salsa

Kubánská salsa

Kubánská salsa, známá také jako casino, je původem z Kuby a pro mnoho kubánců je tento tanec součástí každodenního života.

My v Praze vyučujeme kubánskou salsu pro všechny, kteří se chtějí naučit něco úžasně vzrušujícího, užít si zábavu a poznat se se skvělými lidmi.

null

Bachata

Bachata Praha

Bachata Praha je párový tanec původem z Dominikánské republiky. Ve srovnání se salsou je často označován jako romantičtější a sensuálnější.

Bachata je charakteristická tzv. přísunem v základním kroku a výrazným pohybem boků během tohoto přísunu.

Soukromé lekce

Možná nemáš zrovna chuť chodit na velké lekce, nebo se Váš pár chce učit tančit právě spolu a ne s cizími lidmi. Nebo se chceš učit všechny detaily, které učíme na lekci pořádně a rychleji a nechce se ti čekat na skupinové lekce? V tom případě Ti asi budou nejvíc vyhovovat individuální lekce. Napiš nám, nebo nám zavolej.

Styling pro ženy a muže

Lekce kubánské salsy jsou skvělé na to, jak se naučit správné kroky, vedení a následování, ale také hudební cítění a to, jak fungují afro-kubánské nástroje v salsové hudbě. Nicméně, pokud se chcete naučit ještě více než jen „umět kroky“ a chcete se dostat do skupiny tanečníků: „Wow, Ti vypadají super!“, tak velmi doporučujeme lekce stylingu, které Vám nabídnou zákaldy rumby a afro-kubánského folklóru a otevřou Vám dveře do naprosto jiné a další dimenze tance. Pomůžou Vám s tím, jak při tanci vypadat lépe a jak se cítit přirozeně a šťastně.