Jak se přidat na lekce DanceDifferent?

Postupuj podle instrukcí níže, které Ti ukážou, jak se přidat na lekce.

 • null

  Úplně začínáš?

  Zatím jsi ještě nikdy nenavštívil lekce salsy/bachaty/kizomby.

  Z kapacitních důvodů až do odvolání nepřijímáme nové studenty do začátečnických lekcí a úvodní lekce jsou až do odvolání přerušeny.

  Ještě než se přidáš na jakékoli lekce úrovně 1, je nutné, abys prošel Úvodní lekcí, kde Tě naučíme základní kroky a figury nutné pro lekce úrovně 1. Můžeš se buď přidat na skupinové Úvodní lekce, nebo si objednat soukromou lekci. Tvá první skupinová lekce v DD bude zdarma.
 • dancedifferent group classes

1. Skupinová úvodní lekce (zdarma)

Můžeš se přidat na skupinovou úvodní lekci zdarma, kde Tě naučíme základy, které nutné musíš znát, než se přidáš na lekce úrovně 1. Pozor prosím, úvodní lekce se konají přibližně jedenkrát měsíčně a bývají velmi rychle plné. Oline rezervace na ně probíhají vždy 10 dní předem.

 • null

2. Soukromé lekce (600Kč)

Můžeš navštívit také úvodní lekce ve formě soukromé lekce a to kdykoli. Jde o 60min lekci, kde Tě naučíme základy, které Ti umožní přidat se kdykoli na lekce úrovně 1. Soukromou lekci mohou navštívit až dva studenti.
.
 • null

  Ne-začátečníci

  Už umíš tančit základy, natočené na videích níže?

  Pokud máš předchozí zkušenosti z lekce těchto tanečních stylů, dohodneme si s Tebou 15min. konzultaci zdarma, po které Ti poradíme úroveň lekcí, která by pro Tebe byla nejlepší. Tvá první skupinová lekce bude též zdarma!

  Předtím, než si objednáš tuhle 15min. konzultaci, ujisti se prosím, že už znáš vedení (pánové) či následování (dámy) těchto figur…