Úplně začínáš?

Zatím jsi ještě nikdy nenavštívil lekce salsy / bachaty?

Úvodní lekce

Ještě než se přidáš na jakékoli lekce úrovně 1, je nutné, abys prošel Úvodní lekcí, kde Tě naučíme základní kroky a figury nutné pro lekce úrovně 1. Tyto úvodní lekce se konají nepravidelně na základě naší schopnosti přijímat nové studenty. 

 

Skupinová lekce

Momentálně nemáme vypsané žádné úvodní lekce pro začínající studenty. Pokud chcete, můžete se zapsat do tohoto pořadníku a jakmile budeme mít naplánovaný termín další úvodní lekce, ozveme se Vám!

Soukromá lekce

Pokud se ti nechce čekat, můžeš se naučit základní kroky a figury salsy / bachaty, které jsou potřeba pro vstup na lekce úrovně 1 na SOUKROMÝCH LEKCÍCH. Cena je 800Kč pro jednu osobu + 200kč pro každou další osobu.

Non-Beginners

You have previous experience with our dance styles.

15 mins free consultation.

If you have previous dance experience with our dance styles, we will happily arrange a free 15 min consultation. After this quick trial we will allocate you to the most suitable level.

Before requesting a consultation, please make sure that you at least know how to lead (men) or follow (women) the following…

This is the bare minimum. If you are very comfortable with at least these and perhaps know a lot more, please request a 15 min free consultation.