Jak se přidat na lekce DanceDifferent?

Postupuj podle instrukcí níže, které Ti ukážou, jak se přidat na lekce.

 • null

  Úplně začínáš?

  Zatím jsi ještě nikdy nenavštívil lekce salsy/bachaty/kizomby.

  Ještě než se přidáš na jakékoli lekce úrovně 1, je nutné, abys prošel Úvodní lekcí, kde Tě naučíme základní kroky a figury nutné pro lekce úrovně 1. Tyto úvodní lekce se konají nepravidelně na základě naší schopnosti přijímat nové studenty
 • dancedifferent group classes

  Skupinová Lekce

  Moc nás těší Váš zájem o to, začít s námi!

  Momentálně nemáme vypsané žádné úvodní lekce pro začínající studenty. Pokud chcete, můžete se zapsat do tohoto pořadníku a jakmile budeme mít naplánovaný termín další úvodní lekce, ozveme se Vám!

 • null

  Ne-začátečníci

  Už umíš tančit základy, natočené na videích níže?

  Pokud máš předchozí zkušenosti z lekce těchto tanečních stylů, dohodneme si s Tebou 15min. konzultaci zdarma, po které Ti poradíme úroveň lekcí, která by pro Tebe byla nejlepší.

  Předtím, než si objednáš tuhle 15min. konzultaci, ujisti se prosím, že už znáš vedení (pánové) či následování (dámy) těchto figur…

 • null

  2. Soukromá Lekce (Placená)

  Kdykoliv se můžete také přihlásit na úvodní soukromou lekci. Je to úvodní hodina která je placená, kde se naučíte základům, které musíte vědět, než se budete moci připojit ke kterékoli lekci úrovně 1. Na soukromou lekci se mohou společně přihlásit až dva lidé. Cena záleží na tom, který učitel je v současné době k dispozice.

  Registrace na Soukromou Lekce

 • dancedifferent group classes

1. Skupinová úvodní lekce (zdarma)

Můžeš se přidat na skupinovou úvodní lekci zdarma, kde Tě naučíme základy, které nutné musíš znát, než se přidáš na lekce úrovně 1. Pozor prosím, úvodní lekce se konají přibližně jedenkrát měsíčně a bývají velmi rychle plné. Oline rezervace na ně probíhají vždy 10 dní předem.

 

Z kapacitních důvodů až do odvolání nepřijímáme nové studenty do začátečnických lekcí a úvodní lekce jsou až do odvolání přerušeny.

 • null

2. Soukromé lekce (600Kč)

Můžeš navštívit také úvodní lekce ve formě soukromé lekce a to kdykoli. Jde o 60min lekci, kde Tě naučíme základy, které Ti umožní přidat se kdykoli na lekce úrovně 1. Soukromou lekci mohou navštívit až dva studenti.
.