Naše filozofie

Na první pohled se zdá, že DanceDifferent Prague je jen prostá taneční škola. Nicméně bychom tu nebyli, kdybychom byli jen další taneční akademií. Jsme tady, protože máme rádi naši komunitu!

Skupinu lidí s podobnými názory, kteří tráví svůj čas aktivně, kreativně a společensky. S lidmi, kteří se rozhodli investovat svůj čas do seberozvoje a učení se tančit, namísto sledování kočičích videí na Youtube. Mňau!

Jsme tady, protože každý učitel DanceDifferent je stále nadšený do tanců, které učíme.

 

Co nás odlišuje? Proč jsme “Different”?

Všichni naši učitelé a studenti sdílejí stejné hodnoty:

 

1. Podporovat růst komunity vs. učení lekcí

V DD se jenom neodučí lekce a jde se domů. DanceDifferent je místo, kde sdílíme znalosti. Diskutujeme o našich lekcích, shromažďujeme zpětnou vazbu od studentů a lektorů a společně také navštěvujeme taneční kluby. Účastníme se tanečních festivalů po celé Evropě, abychom se neustále vyvíjeli. Trávíme společně slunečné víkendy v parku nejen společně s tancem, ale i jinými aktivitami.

 

2. Jednotlivec vs. Skupina

Věnujeme pozornost a jsme si vědomi úrovně našich studentů. Naše vztahy jsou transparentní a čestné. Podporujeme ty, kteří dosáhli dostatečnou úroveň, aby pokročili na vyšší level a také poskytujeme zpětnu vazbu a konkrétní cíle těm, kteří ještě nejsou připraveni pokračovat.

 

3. Cesta vs. Konečná zastávka

DanceDifferent není 10-týdenní kurz, po kterém vás utvrdíme v tom, že se naučíte tančit. DD je komunita, zatímco tanec je životní styl.

Pokud je vaším cílem naučit se pár figur a jít si zatančit do klubu, můžete být spokojeni s DD po 3 měsících. Pokud je vaším cílem stát se skvělým tanečníkem, po 3 letech budete stále s námi.

 

4. Dávat zpět

V DD zisky nejsou konečným cílem. Cílem je strávit volný čas smysluplným způsobem, vytvořit skvělou komunitu, poskytnout našim studentům hodnotu a neustále se rozvíjet.

Proto také organizujeme volně přístupné venkovní akce, speciální workshopy pro menšiny a provozujeme zkušební kurzy zdarma. Jsme přesvědčeni, že část všeho, co vyděláme, je pro nás sdílená. Z tohoto důvodu věnujeme 5% všech našich zisků organizacím starajících se o veřejné blaho, které podporujeme.

Pokud sdílíte naše hodnoty, přidejte se k nám a tančete jinak s DanceDifferent!

Partners

Czech with Kateřina